fatih mahallesi yakacık caddesi no 82/1 sancaktepe /istanbul
+905332096508
info@avrupanakliyat.com.tr

İstanbul Alanya parça eşya taşıma

Avrupa Nakliyat


Özellikle son yıllarda gelişme gösteren nakliyat sektörü içerisinde uzun yıllar hizmet veren firmamızın deneyimli ve profesyonel kadrosu ile hizmet alarak parça eşyalarınızın da taşınmasını sağlama şansını yakalamış olursunuz. Son yıllarda artan müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına genişlettiğimiz araç filomuz ile beraber sizlerde parça eşya taşımacılığı konusunda sorunsuz bir hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Alanya parça eşya taşımacılığı hizmetini almak için Avrupa Nakliyat firmamızın iletişim numaralarını kullanarak bizlerden bu konuda yardım talep edebilirsiniz.
Hizmet kapsamı içerisinde gidilecek olan bölgeye göre taleplerin değişkenlik gösterdiğini ve bu yüzden de taşımacılık işlemleri sırasında sizlerden gelen taleplere göre hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. İstanbul ilimizin hangi ilçesi olursa olsun gidecek olan malzemelerinizin veya eşyalarınızın Alanya ilimize ulaştırarak bu konuda hizmet veriyoruz.

Ticaret hacminin çok yoğun olduğu bu ikilimiz arasında yaptığımız seferlerde bazı araçlarımızda bulunan boşlukları sizlerin eşyalarına uygun bir şekilde değerlendirerek eşyalarınızın daha az maliyet ile taşınmasını sağlıyoruz. Bu yüzden İstanbul ilimizden Alanya ilçemize gidecek olan eşyalarınız için tek yapmanız gereken firmamızın Alanya ilçemize en yakın çıkartacağı araç hakkında bilgi almak olacaktır. Bu durumun zaten acil durumu olmayan müşterilerimize öneriyoruz. Ancak gidecek eşyaları acil olan müşterilerimizin parça eşyalarını taşımak için yüksek maliyetler yerine daha uygun maliyet çıkartmak için küçük boyutlu araçlarımızı sizlere tahsis ederek bu konuda hizmet sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetler kapsamında İstanbul Alanya parça eşya taşımacılığında gidecek olan eşyalarınızın sorumluluğu firmamıza ait olup giden eşyalarınızın sigortalı bir şekilde korunma altına alındığını belirtelim. Yani taşımacılık işlemleri sırasında firmamızın güvencesi ile taşınacak olan eşyalarınız sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilecektir. Bu tarz bir hizmet veren Avrupa Nakliyat firmamız dışında parça eşya taşımacılığı yapan ancak sigorta konusunda herhangi bir hizmet vermeyen firmalar ile çalışmamanız konusunda sizleri uyarıyoruz. Taşınacak olan eşyalarınızın zarar görmesi durumunda firmamız her türlü güvenceyi müşterilerine sunmaktadır.

Avrupa Evden Eve Nakliyat Avrupa Evden Eve Nakliyat