fatih mahallesi yakacık caddesi no 82/1 sancaktepe /istanbul
+905332096508
info@avrupanakliyat.com.tr

İstanbul Didim parça eşya taşıma

Avrupa Nakliyat


Avrupa Nakliyat olarak uzun bu alanda vermiş olduğumuz deneyimler ile sizlerde iletişime geçmeniz durumunda taşınması gereken eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yerinize ulaştırma fırsatını sizlere sunuyoruz.
50 yılı aşkın süredir müşterilerine sorunsuz taşımacılık hizmeti sunan firmamızın İstanbul Didim parça eşya taşımacılığı konusunda da hizmet verdiğini belirtelim.

didim istanbul parça eşya taşıma

Hızlı ve Pratik şekilde taşınacak olan eşyalarınızın zarar görmemesi adına sizlere sigortacılık alanında da hizmet veren firmamız, taşınacak olan eşyalarınızı dilediğiniz gün ve saat içerisinde evinizden alarak, dilediğiniz gün ve saat içerisinde arzu etmiş olduğunuz adrese göndermektedir. Bu yüzden de firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda sizlere nakliyat konusunda her türlü hizmet sunulmaktadır.

Parça eşya taşımacılığında uzun yıllar hizmet veren Avrupa Nakliyat olarak eşyalarınızı taşımak için sizlere en uygun fiyat garantisi sunarak bu konuda hizmetlerimizi genişletmeye devam ediyoruz.
Nakliyat konusunda dışında müşterilerini aynı zamanda depolama gibi konularda da hizmet sunmaktadır. Güvenli taşımacılığın ve güvenli depolamanın doğru adresi olan firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda sizlere göndereceğimiz ekspertizim kısa süre içerisinde gerekli olan sözleşmeyi imzalayarak eşyalarınızın taşınmasına kısa sürede başlanmasını sağlayacaktır.

İstanbul Didim parça eşya taşıma alanında hizmet alacağınız zaman sizlere aynı zaman içerisinde sigortalı taşımacılık alanında da hizmet veren firmamız üzerinden taşıyacağınız eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda firmamızın sizlere ücret iadesi yapacağını belirtmek istiyoruz. Müşterilerimizin mağdur olmaması için yaptığımız bu sigorta taşımacılığı sırasında zaten gerekli önlemleri alan firma çalışanlarımız eşyalarınızın taşınması sırasında gerekli olan bütün önlemleri alarak, eşyalarınızı paketleme işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızdan bilgi almak için tek yapmanız gereken sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri danışmanları hattını aramanız gerekmektedir. Bu yüzden de parça eşya taşımacılığının sizlere sorun olmaktan çıkmasını sağlayabilirsiniz. Sadece parça eşya konusunda değil aynı zamanda diğer taşımacılık konularında da firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

istanbul didim nakliyat

Avrupa Evden Eve Nakliyat Avrupa Evden Eve Nakliyat