fatih mahallesi yakacık caddesi no 82/1 sancaktepe /istanbul
+905332096508
info@avrupanakliyat.com.tr

İstanbul Eskişehir parça eşya taşıma

Avrupa Nakliyat


Son yıllarda teknolojik gelişmelerin yaşanmasına bağlı olarak nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Avrupa Nakliyat firmamızda müşterilerine bu alanda hizmetler sunmaya devam etmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmeti ile müşterilerine sorunsuz hizmet sunan firmamız üzerinden yapacağınız İstanbul Eskişehir parça eşya taşımacılığında da bu hizmetten yararlanma şansınız bulunmaktadır.
İstanbul’a son zamanlarda yaşanan göç oranlarının giderek düşmesi beraberinde İstanbul’dan taşınan kişi sayısının giderek artmasına neden olmaktadır.

Bu yüzden de sizler İstanbul’dan Eskişehir’e taşınmak istiyorsanız veya İstanbul’dan Eskişehir’e parça eşya göndermek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek bu hizmetten yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Taşınacak olan eşyalarınızın boyutlarının ve ağırlıklarının tespitinin yapılmasını sağlamak için firmamıza belirli bir gün ve saat belirtmeniz durumunda sizlere gelecek olan çalışma arkadaşımız bu konuda gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Kafadan uydurma fiyatlar yerine sizlere en uygun taşıma fiyat garantisini verecek olan Avrupa Nakliyat diğer nakliyat firmalarından bu konuda ayrılmaktadır.

Bu yüzden de taşınacak olan eşyalarınızın boyutuna, ağırlığına ve gideceği mesafeye kadar her türlü detay en ince ayrıntısına kadar incelendikten sonra sizlere bu alanda hizmet verilecektir. Ortaya çıkacak olan rakamdan sonra firmamız ile çalışma istediğini bize belirtmeniz durumunda arkadaşlarımız kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacak ve belirttiğiniz gün ve saat içerisinde gerekli olan ekipmanlar ile gelerek eşyalarınızın Eskişehir’e taşınmasını sağlayacaktır.


Taşınacak olan parça eşyalarınızın sökülmesi ve montajına kadar bütün işlemleri ücretsiz bir şekilde yapacak olan çalışanlarımız, aynı zamanda taşınacak olan eşyaların taşınması sırasında gerekli olan bütün tedbirleri de alarak eşyalarınızın zarar görmemesi için önlemler alacaktır. Son teknoloji olan darbe emici paketleme sistemlerini tercih eden firmamız, taşınma sırasından belirttiğiniz adrese gidene kadar eşyalarınızı güvenli bir şekilde yerine ulaştırma garantisi de sizlere sunacaktır. İstanbul Eskişehir parça eşya taşımacılığında taşınacak olan parça eşyalarınızın sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlayacak olan firmamız ile iletişime geçerek nakliyat konusunda merak ettiğiniz tüm detayları öğrenme fırsatını yakalamış olacaksınız.

istanbul eskişehir nakliye


Avrupa Evden Eve Nakliyat Avrupa Evden Eve Nakliyat