fatih mahallesi yakacık caddesi no 82/1 sancaktepe /istanbul
+905332096508
info@avrupanakliyat.com.tr

İstanbul Trabzon parça eşya taşıma

Avrupa Nakliyat


Profesyonel çalışanları ve son teknoloji ekipmanları ile taşımacılık alanın öncü firmaları arasında yer alan firmamızdan İstanbul Trabzon parça eşya taşıma konusunda bilgi almak için mutlaka rezervasyon numaralarını kullanarak bilgi alınız.
Firmamız ile yapacağınız telefon görüşmesinden hemen sonra firmamızın yetkilileri sizlere arzu etmiş olduğunuz gün ve saat içerisinde ekspertiz yetkilisi olan arkadaşımıza göndererek taşımacılık alanında alacağınız hizmetler hakkında bilgi verecektir. Gelen arkadaşımızın taşınacak olan eşyaların genel durumu, ağırlığı ve ebatları hakkında bilgi tespitini yapmasından sonra gidecek olan mesafenin ölçümü konusunda da aldığı bilgilerden sonra firmamız ile yapacağı görüşme gidecek olan eşyanın sizlere maliyetinin ne kadar olacağını belirtmemizi sağlayacaktır.

Diğer firmaların aksine sizlere sadece parça eşya taşımacılığı konusunda sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermenin doğru olduğunu düşünüyoruz. Müşterilerimizin memnun olması açısından vermiş olduğumuz uygun fiyatı kabul etmenizden hemen sonra dilediğiniz gün ve saat eşyaların taşınmasını gerçekleştirecek olan deneyimli kadromuzu sizlere göndereceğiz. Özellikle de parça eşyaların taşınması konusunda sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermek için en uygun aracımızı yollayarak, eşyalarınızın en kısa süre içerisinde yerine ulaşmasını sağlayacağız.

Trabzon istanbul parça eşya taşıma

Gelen arkadaşlarımız gidecek olan parça eşyalarınızı güzel bir şekilde paketleme işlemini yaptıktan sonra sizler için hazırlanan araçlarımıza yükleme işlemini yapacaktır. Zaten bu sırada bizlerde sizlere eşyalarınızın zarar görmesi durumunda oluşacak olan bütün sorumluluğu üstümüze aldığımıza dair sigorta kağıdını imzalatarak bu konuda kafanızın rahat olmasını sağlayacağız. Herhangi bir ekstra ücret talep etmeden sizlere sunulan bu sigorta hizmeti ile beraber eşyalarınızın taşınacak olan yere sorunsuz bir şekilde sevkiyatını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Belirttiğiniz gün ve saat içerisinde İstanbul Trabzon parça eşya taşımacılığını yaparak sizleri mutlu etmek için ekip arkadaşlarımız ve biz bütün gayreti göstereceğiz. Bu konuda hakkında diğer merak ettiğiniz sorular için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa Evden Eve Nakliyat Avrupa Evden Eve Nakliyat